AVEA PASO TARİFESİ

AVEA PASO TARİFESİ diye birşey başlatıyormuş. Veya başlatmış da olabilir. Çünkü ben yeni farkettim bu haberi :)

Peki neymiş bu Avea’nın Paso tarifesi…

 Avea ”Paso” tarifesi ile 15-25 yaş arasındaki abonelerine 10 dakika konuşmayı 1 kontör bedelle sunuyormuş.

Avea hatta sahip gençlerin, Paso tarifesi kapsamında, tek seferde 50-99 arası kontör yüklemelerinde 7 gün boyunca, 100 ve üzeri kontör yüklemelerinde ise 30 gün boyunca diğer tüm Paso Tarifesi aboneleriyle 10 dakikayı  1 kontöre konuşma fırsatına sahip olduğu anlaşılıyor.

”Yeni aboneler, Avea bayilerinden kayıt olabilirken, mevcut Avea aboneleri Avea bayilerinden, Avea Müşteri Hizmetlerinden (444 1 500) veya ”www.avea.com.tr” Online İşlemler’den Paso Tarifesi’ne geçiş yapabilirler. Paso tarifesine geçen abonelerin 10 dakikası 1 kontör avantajından faydalanabilmeleri için T.C. kimlik numaralarını 1525’e kısa mesajla göndermeleri ya da ”www.avea.com.tr” üzerinden kayıt yaptırmaları ve belirtilen kontör yüklemelerini gerçekleştirmeleri gerekiyor.”PASO tarifesindeki aboneler 39 kontör karşılığında Avea içi 5 bin ya da her yöne 500 SMS paketine sahip olabiliyormuş. 

Ayrıntılı bilgiler için Avea’nın avea.com.tr adresli resmi sitesine bakabilirsiniz. Bakalım Paso tarifesi neler getirecek.

"AVEA PASO TARİFESİ" yazısı 12 Temmuz 2009 tarihinde saat 18:18 sularında "Kampanya" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz