Ayhan Aşan Nerelerde ?

Ayhan Aşan

Ayhan Aşan

Aklıma gelmişken yazmak istedim belki birilerinin haberi vardır. En sevdiğim sanatçılardan birisi olan Ayhan Aşan bu aralar hiç bir yerde görünmüyor. Ne zamandır albüm de çıkarmadı. Acaba neler yapıyor diye merak ediyorum.

Özellikle tarzı ve sesiyle, ayrıca uduyla , kişiliğiyle çok sevdiğim sanatçılardan biridir Ayhan Aşan. Ama ne zamandır kendisini özellikle Tv ekranlarında göremiyorum. Mutlaka bir yerlerde yine sahne alıyordur diye tahmin ediyorum ama yeni bir albüm çıkarmasını çok isterim. Gerçekten benim için bu yaşıma kadar önemli sanatçılardan birisi olmuştur. Yeni bir albüm çıkarırsa güzel sesini yeni şarkılarla dinleme fırsatı buluruz.

Ayhan Aşan şarkıları aslında çok özel ve farklı bir yere sahiptir. Sen Olmadan Mümkün Değil Yaşayamam, Sende Mi ? , Yalancı, Ben Sana Yandım gibi gerçekten bir döneme damga vuran eserlere yenilerini eklemelidir Ayhan Aşan.

Umarım en kısa zamanda yine kendisini görmeye başlarız.

"Ayhan Aşan Nerelerde ?" yazısı 6 Ocak 2010 tarihinde saat 18:52 sularında "Kültür - Sanat" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz