Bakan Taner Yıldız’a Yumruklu Saldırı

Bu sıralar Türkiye’de gündem bbir türlü durulmuyor. Ahmet Türk olayından sonra bu sefer de Şehit yüzbaşının cenaze töreninde Enerjiden sorumlu Devlet Bakanı Taner Yıldız’a yumruklu saldırı düzenlendi.

Şehit yüzbaşının cenaze töreninde Enerjiden sorumlu Devlet Bakanı Taner Yıldız’a yumruklu saldırı olayı tam Ahmet Türk saldırısı ve Samsun’da iki polisimizin şehit olmasından sonra yaşanması bakımından düşündürücü.

Kayseride Şehit yüzbaşının cenaze törenine katılan Enerjiden sorumlu Devlet Bakanı Taner Yıldız, bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı.

Konu yeni bir konu olduğu için kısaca detayları şu şekilde belirtebiliriz ;

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Şırnak’taki silahlı saldırıda şehit olan Jandarma Kıdemli Yüzbaşı Levent Çetinkaya’nın Kayseri’deki cenaze törende bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Yüzüne aldığı darbeyle yaralanan Bakan Yıldız, ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Benzer başlıkları www.hayhay.net üzerinde bulabileceğiniz gibi yorumlarınızı da paylaşabilirsiniz.

"Bakan Taner Yıldız’a Yumruklu Saldırı" yazısı 19 Nisan 2010 tarihinde saat 15:15 sularında "Siyaset" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz