BAYRAK RESİMLERİ

Birkaç tane güzel bayrak resmini www.hayhay.net sitemize eklemeyi uygun gördüm. Gerçekten Türk bayrağımız beğenilmeyecek , sevilmeyecek gibi değil.

Özellikle internet çok Türk Bayrağı resmi var ama böyle pek görülmeyen resimleri bir arada toplamak iyi olur diye düşündüm. Gerçekten bayrağımız çok güzel ve bu bayrak çok anlamlı. Saatlerce baksak derin düşüncelerden kendimizi alamayız, bayrağımıza doyamayız.

İşte TÜRK BAYRAĞI RESİMLERİ ;

Genelde grafikerlerin çalışma yaptığı farklı bayrak resimlerine yer vermeyi uygun görüyorum. Bir tane de dalgalanan bayrak.

Bir diğeri ;

Bayrak resmi ;

Ve son olarak bir bayrak resmi daha ;

"BAYRAK RESİMLERİ" yazısı 2 Ağustos 2009 tarihinde saat 14:16 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya 3 adet yorum yapılmıştır. .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.BAYRAK RESİMLERİ yazısında 3 Yorum Yapılmış

  1. Bayrak: Kelime kökeni olarak batırmak-batrak, mızrak’tan gelmektedir. Bayrak bir milletin, bir askeri grubun, bir kurum veya kuruluşun renklerini, özelliklerini taşıyan; bir gönderin ya da bir mızrağın ucunda dsallanacak şekilde yerleştirilen, işaret veya toplaşma yahut birleşme simgesi olarak kullanılan kumaş parçasına denir. çok beyendik teşekkürler

  2. evet bende bayrak imalatçısıyım müthiş olmuş arkadaş eline sağlık başarıların devamı dilerim.

  3. çok faydalandım teşekkür ederim.

Yorum Yaz