BBP 1. HASRET KURULTAYI

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı ve Sivas Milletvekili Merhum Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindeki 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasının meydana geldiği Kahramanmaraş’taki Keş Dağları’nda BBP 1. HASRET KURULTAYI yapılacak.

Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun hayatını kaybettiği Keş Dağları’nda 9 AĞUSTOS 2009 günü düzenlenecek olan 1. HASRET KURULTAYI onun mirasına sahip çıkıldığının bir göstergesi olarak düzenleniyor. Aziz milletimizin çok sevdiği Merkum Muhsin Yazıcıoğlu için sevenleri 9 Ağustos’ta Keş Dağları’nda olacak.

Merhum Muhsin Başkan ile ilgili www.hayhay.net sitemizde yazdığımız yazılar var. Bunlardan özellikle Yavuz Bülent Bakiler’in O’nu anlattığı video görüntüsünün olduğu konumuza bakmanızı tavsiye ederiz. Sayfa altındaki Benzer Yazılar başlığından ya da kategorilerden ulaşabilirsiniz.

"BBP 1. HASRET KURULTAYI" yazısı 1 Ağustos 2009 tarihinde saat 22:29 sularında "Siyaset" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz