Bilica Beşiktaş’ın Kuyusunu Kazdı

Fenerbahçe Beşikaş’ı kendi evinde 1-0 geçerek çok önemli bir 3 puan alırken akıllarda Bilica’nın yaptırdığı penaltı sonrası penaltı noktasını kazması kaldı.

Spor sitelerindeki yorumlara bakarken bu başlığı ilginç buldum.

Esasında olay şöyle gelişti ; Siyah-Beyazlı ekibin kalabalık geldiği bir sırada Bilica, Uğur İnceman’ı ceza sahası içinde düşürdü ve Beşiktaş penaltı kazandı. Penaltı düdüğünden çıkan gerginliği fırsat bilen Bilica da kimselere çaktırmadan atışın kullanılacağı bölgeyi kramponuyla eşelemeye başladı ve orada ciddi bir oyuk oluşmasını sağladı.

Beşiktaşlı oyuncuların da itiraz etmesiyle maçta kısa süreli bir gerginlik yaşandı. Topun başına geçen Bobo topu ilk başta ileri aldı. Hakem Hüseyin Göçek’in müdahalesiyle daha sonra topu geriye aldı ve penaltı atışını kullandı. Volkan, topu sol köşeden çok iyi uzanıp çıkardı ve galibiyetteki en önemli mimarlardan biri oldu.

Kamuoyu galiba daha uzun süre bu olayı unutmaz :)

"Bilica Beşiktaş’ın Kuyusunu Kazdı" yazısı 19 Nisan 2010 tarihinde saat 00:02 sularında "Spor" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz