Bir Zahmet Yarışması Sahte Mi ?

Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar, TRT’nin çok izlenen yarışması ’Bi Zahmet’te her şeyin sahte olduğunu iddia etti.

TRT bizim paramızı kimseye vermesin dedim. Öyle oluyormuş zaten. En azından Bir Zahmet isimli kamera şakası programında… Sunucunun insanların eline tutuşturup kaçtığı paralar sahteymiş. 25 liraya oynatıyorlarmış aslen o figüran tayfasını. Üstüne çekim sırasında sert bir fırça çekiyorlarmış…

Bizim paramızı koruyormuş TRT. Garibanların yüzünün güldüğüne bakmayın hepsi yalanmış. Belgeli konuş diyenler kapatsın çenesini. Bu yazının sahibinde onlar da varmış…

TRT seviyormuş vatandaşını. Onun parasını koruyormuş. Bunun için minik bir sahtekarlık da yapsa ne mutlu, adı üstünde her şey şakaymış. Paralar bile!

(Mesut Yar-Posta)

Tabi bütün bunları söyleyen daha doğrusu iddia eden kişi Mesut Yar. İddialar da gerçeklik payı var mı bilemem ama Avrupa’da böyle programlar yapıldığını biliyorum. Mesut Yar’ın iddiaları da doğru değildir diye düşünüyorum. Çünkü oldukça gerçekçi bir program bence Bir Zahmet.

"Bir Zahmet Yarışması Sahte Mi ?" yazısı 6 Mart 2010 tarihinde saat 12:18 sularında "Televizyon" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz