Cengiz Kurtoğlu Milletvekili Mi Oluyor ?

Bugün Ece Erken ve Davut Güloğlu’nun “Hayata Gülerken” isimli programında Cengiz Kurtoğlu 2011 Milletvekilliği seçimlerinde Milletvekilliğine adaylığını koyabileceğinin sinyallerini verdi.

Programda özellikle Davut Güloğlu’nun ısrarıyla son dönemdeki yönetim anlayışını başarılı bulduğunu belirten Fantezi Müziğin güçlü sesi Cengiz Kurtoğlu, 2011 seçiminde milletvekilliği düşüncesinin olduğunu dile getirdi.

Davut Güloğlu da Başbakanın konuya ilgi göstereceğini düşündüğünü belirttiğine göre muhtemel olarak Cengiz Kurtoğlu Akparti’den adaylık düşünüyor. Sanatçının memleketi Artvin’den aday olabileceğini tahmin ediyorum.

Bununla birlikte Davut Güloğlu özellikle sanatçıların sorunları için Cengiz Kurtoğlu’nun siyasete girmesi gerektiğine yönelik ifadelerde bulunurken Cengiz Kurtoğlu “Sadece sanatçılar için değil sanatçı sorunlarıyla birlikte genel yönetim ile ilgili konular için siyasete girmek istediğini” belirtti.

"Cengiz Kurtoğlu Milletvekili Mi Oluyor ?" yazısı 14 Şubat 2011 tarihinde saat 17:34 sularında "Siyaset" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz