Ertem Şener : “Her Yerini Öperim Rüştü”

Şimdi nerden çıktı bu başlık demeyin hiç boşuna:) Biraz önce biten tarihi bir maçın çok değerli bir spikerinden çıktı ve ben de www.hayhay.net üzerine ekleme gereksinimi hissettim. Evet o tarihi maç Manchester United ile Beşiktaş arasında oynandı ve maçı da büyük Türk spikeri Ertem Şener anlattı. :)

Beşiktaş’ın 1-0 kazandığı maçı anlatan Ertem Şener maçın son dakikalarındaki Manchester baskısını iyiden iyiye hissetti ve hissettirdi. Ard arda gelen United ataklarında kalede gole geçit vermeyen Rüştü’nün harika kurtarışlarından birinden sonra Ertem Şener’in dudağından çıkanları ben duyduğuma inanamadım ama bilmem kendisi ağzından neyin çıktığının farkına varmış mıdır ?

Evet önce “Seni Öperim Rüştü” diyen Ertem Şener anlaşılan bu durum kendisine yeterli gelmemiş olacakki “Senin her Yerini Öperim Rüştü” şeklinde daha kuvvetli bir duygudan bahsetti. Ne diyelim yarından itibaren videosu tahminim çok tıklananlar listesinde yer alır. Spikerlik tarihine geçen laflardan birisi olur diye düşünüyorum. :)

Ben de videosu çıkar çıkmaz bu yazının hemen altına ilave edeceğim inşallah. :)

"Ertem Şener : “Her Yerini Öperim Rüştü”" yazısı 26 Kasım 2009 tarihinde saat 00:07 sularında "Spor" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz