Galatasaray Quaresma-Baros Takası Olursa

Galatasaray’ın Beşiktaş’tan Quaresma’yı istediği ve bunun karşılığında kadroda düşünmediği golcü oyuncusu Baros ile birlikte bir miktar da para vermeyi düşündüğü haberleri özellikle haber sitelerinde yer almaya başladı. Bu transferin gerçekleşmesi iki takım taraftarı açısından da ilginç olur diye düşünüyoruz.

Hürriyet’te yer alan habere göre Beşiktaş Başkanı Fikret Orman “Baros-Quaresma takasından yanayım. Ama yönetici arkadaşlarım bana karşı…. Galatasaray, Baros ve biraz nakit ödeme karşılığında Quaresma’yı bizden istedi. Ancak yöneticilerimizin, ‘Bu oyuncu ya orada başarılı olursa, bunu nasıl açıklarız’ endişesi var. Bu oyuncu nerede başarılı olmuş ki? Gittiği hiçbir takımda bekleneni verememiş. Bu saatten sonra Galatasaray’da mı başarılı olacak? Samet Aybaba ile birlikte kararımız en başından beri net. Quaresma takıma dönmeyecek. Yüksek ücreti, disiplinsizliği ve iki takım yaratması bu karardaki başlıca etkenler…” şeklinde konuşmuş.

Bu durum Gs-Bjk arasında Quaresma-Baros takasının gerçekleşme ihtimali olduğunu gösteriyor. Aslında her iki takım da bu oyuncuları yeni sezonda kadroda düşünmüyor. Takas ile gelecek oyuncular ise yeni takımlarına uyum sağlarlarsa faydalı olabilirler. Taraftar için de heyecan verici olabilir. Ama bazı taraftarlar geçtiğimi yıllarda takımları için önemli olmuş bu isimlerin kaybedilmesine de tepki gösterebilir. Bakalım zaman ne gösterecek?

"Galatasaray Quaresma-Baros Takası Olursa" yazısı 18 Ağustos 2012 tarihinde saat 13:05 sularında "Spor" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz