Galatasaray’ın Eski Formaları 2

Galatasarayın eski formalarını merak ediyor musunuz ? O halde yazı serimize devam ediyoruz. Galatasaray’ın Eski Formaları yazımızdan sonra şimdi de Galatasaray’ın Eski Formaları 2 konumuzu paylaşıyoruz.

Ben bazı maçlardaki formaları hiç unutamıyorum. Mesela Uefa finalindeki Arsenal’e karşı giyilen Galatasaray Forması beyaz idi. Gerçekten güzel formaydı. Şimdi burada bir nostalji yapalım Galatasarayın eski formaları ile..

Mesela Hagi’nin üzerindeki bu formayı çok beğeniyordum. Çok tutmuştu bu tam siyah olmayan koyu gri, kurşuni üzerine çift şerit sarı – kırmızı forma. Galiba Hagi Atletico Bilbao maçının son dakikasında golü bu forma ile atmıştı.

Bu sarı kırmızı forma da galiba Cem Uzan sponsor olduğunda Telsim reklamları çıkan klasik çubuklu forma idi. Jardelli kadro döneminde bu forma giyilmişti diye hatırlıyorum.

Daha eskilerden Show Tv reklamlı forma. 90’lı yılların ortaları diye hatırlıyorum.

Bunlar da günümüze doğru yakın zamanda kullanılan formalar.

"Galatasaray’ın Eski Formaları 2" yazısı 2 Ağustos 2009 tarihinde saat 10:14 sularında "Spor" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz