Giovanni Dos Santos Beşiktaş’a Mı Geliyor ?

Transfer söylentilerinin ardı arkası kesilmiyor. Ben bu söylentilerin birçoğuna mesafeli yaklaşıyorum ama bu seferki iddia Giovanni Dos Santos’un Beşiktaş yolunda olduğu..

Spor sitelerindeki haberlere göre Beşiktaş , bir süre önce G.Saray’la da adı transfer dedikodularına karışan Meksikalı futbolcu Giovanni Dos Santos için Totthenham’lı yöneticilerle temasa geçip oyuncuyu Beşiktaş’a kazandırmak üzereymiş.

Giovanni Dos Santos Kimdir ?

11 Mayıs 1989 doğumlu ve 20 yaşında olan ,  Meksika Milli Takımı’nda da 13 kez oynayan Giovanni Dos Santos, orta sahanın solunda ve forvet arkası 10 numara pozisyonunda oynuyor.

1,74 m boyunda olan Dos Santos ülkesi Meksika’da Monterrey forması giydikten sonra Barcelona’ya transfer oldu. Sonra Totthenham’a transfer oldu. Totthenham kulübü tarafından Ipswich Town takımına kiralık verildi.

"Giovanni Dos Santos Beşiktaş’a Mı Geliyor ?" yazısı 26 Temmuz 2009 tarihinde saat 14:29 sularında "Spor" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya 2 adet yorum yapılmıştır. .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Giovanni Dos Santos Beşiktaş’a Mı Geliyor ? yazısında 2 Yorum Yapılmış

  1. dos santos kesinlikle alınmalıdırrr o mükemmel bir 10 numara

  2. besiktaş ister galatasaray alır.

Yorum Yaz