GÖKHAN YIKILKAN KANALİZASYON’DA

Bir Zahmet programı Star’da ilk çıktığı günlerde Gökhan Yıkılkan ve Bir Zahmet Programı ile ilgili yazılara www.hayhay.net üzerinde yer vermiştim. Şimdiki yazım yine Gökhan Yıkılkan ile ilgili ama bu yazıda Bir Zahmet programından değil Gökhan Yıkılkan’ın da oyuncu olarak içerisinde yer aldığı Kanalizasyon isimli komedi tarzındaki Türk filminden bahsetmiş olacağız.

Kanalizasyon yanılmıyorsam bir aydır gösterimde olan komik bir sinema filmi. Ben henüz seyretme fırsatı bulamadım ama fragmanında Gökhan Yıkılkan’ı görünce dikkatimi çekti.

 Filme kısaca değinmek gerekirse Kanalizasyon, başrollerinde Okan Bayülgen ve Hakan Yılmaz’ın oynadığı 2009 yapımı Türk komedi filmidir. Öyküsü ve yönetmenliği Alper Mestçi’ye ait olan film, 23 Ekim 2009 günü gösterime girmiştir.

Filmde İmdat Bayram (Okan Bayülgen) adlı bir cam silicinin televizyonla ilişkisi anlatılmakta ve filmdeki skeçlerle televizyon ve popüler kültür eleştirisi yapılmaktadır.

İşte filmin fragmanı ;

"GÖKHAN YIKILKAN KANALİZASYON’DA" yazısı 26 Kasım 2009 tarihinde saat 23:15 sularında "Televizyon" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz