Hacklenen Facebook Hesabını Geri Alma

Hacklenen Facebook Hesabınınızı Geri Alma Yöntemi

Arkadaşlar öncelikle belirtmeliyimki ben facebook hesabımı dondurdum artık pek girmiyorum, bundan sonra da gireceğimi zannetmiyorum ama çevremde gördüğüm kadarıyla facebook hesapları hacklenenler oluyor. Bir ara Msn hesaplarında da hacklenme vakaları bir hayli çoktu.

Gerçi buna tam anlamıyla hack olayı diyemeyiz. Hırsızlık yapıp şifrenizi değiştiriyorlar ve facebook hesabınıza giremiyosunuz. Kendim denemedim ama bir sitede okudum ağaşıdaki çözüm yolunu. Facebook hesabı hacklenen arkadaşlar bu yöntemi deneyebilirler. Belki bu yönetem sayesinde şifreleri sıfırlanıp hesaplarını kurtarabilirler.

İşte buraya alıntıladığım ve bir sitede yazılı olan bilgi şöyle ;

“Bir şekilde facebook hesabınız başkalarının eline mi geçti. Bu durumda yapabilecekleriniz henüz bitmemiştir. Facebook hesabımızın tekrar aktif hale getirilmesi için aşağıdaki e-mail adreslerine konuyu anlatan bir mail atmamız gerekmektedir…

Başvurulacak E-Mail Adresleri ;

disabled@facebook.com
appeals@facebook.com
info@facebook.com
privacy@facebook.com

Bu mail adreslerine şu şekilde bi email atılabileceği söylenmiş ;

Dear Sir/Madam,
My account is hacked by someone and my password is changed without my autohorisation.

I can supply the necessary information to reset my password when needed by you.
Kind Regards…

3-5 gün içinde sizde şifrenizi sıfırlamaları için bir kaç bilgi isteyeceklerdir bunları verdiğinizde şifreniz sıfırlanır ve hesabınızı geri almış olursunuz.

Umarım işinize yarar ve hesabınızı kurtarırsınız.

"Hacklenen Facebook Hesabını Geri Alma" yazısı 15 Ekim 2010 tarihinde saat 21:08 sularında "İnternet" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz