Hangi Adsl Paketine Geçsem

Hangi Adsl Paketine Geçsem hala bir karar veremedim. Ttnet sınırsız aboneliğim devam ediyor ama bir kaç gün sonra sona erecek. Değişip değişmemek konusunda kararsızlık yaşıyorum.

45 Tl bana göre biraz pahalı geldiği için daha uygun bir paket arıyorum ama firma değişip değişmemek noktasında da karar veremedim. Birkaç gündür Biri Adsl paketlerini inceledim. Sanki bazı paketler daha uygun gibi ama hız konusunda tam olarak bir bilgim yok.

Ödeme konusunun sıkıntı olup olmadığını da tam olarak bilmemiyorum. Tam olarak istediğim paket ise şu anda kullandığım hızdan daha hızlı olmasına gerek duymadığım bir paket. Fakat kullanacağım paket için taahhüt vermek istemiyorum. Kurulum ücreti alınmasını istemiyorum. Çünkü beğenmediğim zaman başka bir firmaya geçebilmeliyim.

Bir de 45 tl vermek biraz pahalı gibime geliyor. Bu pakete 30 tl alsalar bence çok güzel olacak. Bakalım eğer bir adsl kampanyası olursa ya da buraya da yorum gelirse kararım etkilenir belki. Şimdiden hayırlısı.

"Hangi Adsl Paketine Geçsem" yazısı 14 Ocak 2010 tarihinde saat 20:44 sularında "İnternet" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya 8 adet yorum yapılmıştır. .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Hangi Adsl Paketine Geçsem yazısında 8 Yorum Yapılmış

 1. biri adsl’i destekliyorum. çünkü çok iyi kampanyalar çıkarıyorlar. oturup düşünüyor demek ki adamlar abi.
  ister PC al, ister MAC al. – Ki bence mac al: ), yanında biri adsl’in bilgisayarlı biri kampanyası da veriliyor. Hem de ilk ay 250 dakikalık şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası 1. Kademe ve gsm görüşmeleri ücretsiz.. Mac almayı ve şimdiki adsl operatörümü değiştirmeyi düşünüyordum. Şansa bu kampanya çıktı karşıma..

 2. biri Adsl’de fiyatlar 7,77’ye düşmüş!! Biraz daha düşse bütün biri adsl kampanyalarını eve toplar, parti yaparım ben be! : )

 3. hesaplı biri kullansanıza canlar.. gerçekten tavsiye ediyorum. fiyatı özellikle sizi çok rahatlatacak!..

 4. biri adsl bir de yazlıkçı biri kampanyası başlatmış. o süpersonik bir şey. yazlığa gittiğimde direkt başlatıyorum. 3 ay internet kafe mi kasıcam yani.. nedir.

 5. yazlıkçı biri kampanyası on numara. yazın internetibiri’Den saglicam.

 6. biri adsl taksi olayına girmiş.
  taksinin plakasını, senin adını soyadını filan 2474 e atınca hemen arıyorlar, kayıt işlemi filan yapiyorlar. ohannes. çok başarılı.

 7. yazlikci biri kampanyası 10 numara bir kafadan çıkmış.yaz mevsimi için, yazlık için kampanya yapmak harika bişiymiş.

 8. 250 dk ücretsiz telefon görüşmeleri, beyaz eşya takviyesi, internet bağlantısı. hat trick olmuş biri adsl’in bu kampanyası.

Yorum Yaz