İSİM YAZMA, RESİMLİ İSİMLER

İnternette Msn veya başka bişey için Şekilli İsim Yazma nasıl olur diye merak ediyor musunuz? Ya da şekilli isim yazılabilecek resimleri mi arıyorsunuz ?

Değerli arkadaşlar konuya giriş yapmadan önce bir hatırlatma yapmak istiyorum. TÜM İSİM YAZMA konularıyla ilgili olarak www.isimyazma.com sitesi açılmıştır, haberiniz olsun :)

Birkaç yabancı sitede Şekilli isim yazma ve yazılı banner resim yapma uygulamaları var onları buraya almayı uygun gördüm. Siz de isiminizi yazmak için önerdiğimiz adreslere ve diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

hareketli isim yazma , isim yazma programı , ağaca isim yazma, formaya isim yazma, hat isim yazma , künye yazma gibi çeşitli eğlenceli isim yazma türleri kullanıların ilgisini çekiyor. Bunları Msn v.b. veya avatar gibi kullanmaktan hoşlanıyor internet kullanıcıları.

Yazıyla Resim yada Banner Yapımı : cooltext.com adresine bakabilirsiniz.

Mezar Taşı Yazma : jjchandler.com/tombstone    adresine bakabilirsiniz.

Çeşitli şekkillerle isminizi yazabileceğiniz bir adres :  www . bigoo.ws

Bu tarz konulara zaman zaman yer vereceğiz. O nedenle www.hayhay.net takip etmenizi ve yazı altlarındaki Benzer Yazılar başlığına bakmanızı tavsiye ederim.

"İSİM YAZMA, RESİMLİ İSİMLER" yazısı 2 Ağustos 2009 tarihinde saat 11:33 sularında "İnternet" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya 41 adet yorum yapılmıştır. .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.İSİM YAZMA, RESİMLİ İSİMLER yazısında 41 Yorum Yapılmış

  1. Ben ismimi yazamıom

Yorum Yaz