İSİM YAZMA

resimli isim yazma

resimli isim yazma

Daha önce internet kullanıcıları için yazdığımız ve resimli isim yazma, avatar yapma, şekille isim yazma gibi konularda yazılara hayhay.net üzerinde devam etme ihtiyacı hissediyoruz. Sizlerden daha fazla örnek vermemizi isteyen talepler gelebilir diye düşünüyoruz.

Daha önce sitemizde şurda Avatar Yapma ; http://www.hayhay.net/guzel-avatar-yapma-sitesi/ 

Şurada Resimli İsim Yazma ; http://www.hayhay.net/resimli-isim-yazma/

ve şurada Resimli İsimler ; http://www.hayhay.net/isim-yazma-resimli-isimler/  konularına değinmiştik. Şimdi bunlara benzer olarak genel bir İsim Yazma konusuna değinelim istedik.

İnternette forum v.s. gibi sitelerde kullanıcılar özellikle Avatar , imza gibi yerlerde kullanmak veya zevk amacıyla , hobi olarak bu tarz resimli isimler yapmak isteyebilirsiniz.

Şimdi birkaç servis hakkında yorumlarda bulunmak istiyorum. Bugünkü yorumlar daha çok resim değiştirme servisleri hakkında olacak. Hayhay.net sitemizi Sık Kullanılanlara eklerseniz veya Başlangıç Sayfanız yaparsanız yeni eklediğimiz konuları da takip edebilirsiniz.

İlk olarak hetemeel.com sitesinden bahsedeceğim. hetemeel.com sitesinde Einstein’a (Ünlü fizikçi) istediğiniz şeyi yazdırabilirsiniz. Önce hetemeel.com sitesine giriyoruz. Sonra Dynamic Images üzerine tıklıyoruz. Açılan sayfada çeşitli linkler çıkacak karşımıza. Burdan Einstein seçiyoruz. Diğerlerini de seçebilirsiniz. Mesela George Bush da var. Onla da ilgili resme yazı yazabilirsiniz. Her neyse Einstein seçince açılan Dynamic Einstein picture  sayfasında metin kutusuna yazımızı yazıyoruz ve açılan sayfada Preview Image deyip resmin yeni halini görüyoruz. Sonra da Save The Image diyerek kaydedebiliriz.  

Bu yazıda  bahsedeceğim diğer servis photofunia.com sitesi. photofunia.com adresine girdikten sonra karşınıza onlarca şablon gelecek. Bu şablonlardan bir tanesini seçtikten sonra açılan sayfada Gözat butonuyla bilgisayarınızdaki bir resmi seçiyorsunuz ve daha sonra oradaki şablona resminizin monte edildiğini görüyorsunuz. Hepsi bu kadar. İsterseniz kaydedin, isterseniz yayınlayın.

 

"İSİM YAZMA" yazısı 25 Ağustos 2009 tarihinde saat 11:51 sularında "İnternet" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya 9 adet yorum yapılmıştır. .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.İSİM YAZMA yazısında 9 Yorum Yapılmış

 1. yha nası oluo be hiç bişi gostermionuz yhaa pff

 2. oğuzhan ile aslı olsun

 3. GÜLŞAH

 4. tolga_9191@ on Ocak 23rd, 2010 at 21:46

  hiç bişey yok burda

 5. ya ne bicim bir site bu arkadaslar imagechef.com süper

 6. ben hiç begenmedim çünkü hiçbişe olmuyorrrrr

 7. ben bu işten bişi anladısam arap olam

 8. msn adresimin resminde kalbin içinde adım yazmasını istiyorum

 9. ismimin hat yazısı olarak yazılmasını istiyorum

Yorum Yaz