Kurtlar Vadisi Filistin Mi Çekilecek

Kurtlar Vadisi Filistin

Kurtlar Vadisi Filistin

Kurtlar Vadisi Filistin Mi Çekilecek sorusunu gündeme taşıyoruz.

İsrail ile aramızda diplomatik krize neden olan Kurtlar Vadisi asıl bombayı Kurtlar Vadisi Filistin filmiyle mi patlatacak ?

Konuyla ilgili olarak Kurtlar Vadisi’nin internet sitesinde “KURLAT VADİSİ FİLİSTİN GELİYOR” başlığıyla verilen haberde şöyle deniyor ;

Kurtlar Vadisi senaristi Bahadır Özdener’den şok açıklamalar…

Kurtlar Vadisi senaristlerinden Bahadır Özdener, İsrail’le yaşanan kriz üzerine konuştu.

Pana Film, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde İsrail’in savaş suçu işlediği ifadesine yer verilmesinin ardından, İsrail Dışişleri Bakanlığı’nın, Tel Aviv Büyükelçisi’ni çağırarak, ülkesi adına duyduğu üzüntü ve rahatsızlığı dile getirmesi üzerine bir basın açıklaması yapmıştı. Dizinin senaristlerinden Bahadır Özdener, bu konuyla ilgili haber bültenlerine verdiği röportajlarda Kurtlar Vadisi hayranlarına bir de büyük müjde verdi. “Kurtlar Vadisi Filistin” filminin hazırlıklarını yaptıklarını anlatan Özdener, söyleyecekleri daha çok sözlerinin olduğunu belirtti.

"Kurtlar Vadisi Filistin Mi Çekilecek" yazısı 14 Ocak 2010 tarihinde saat 00:17 sularında "Siyaset,Televizyon" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya 1 adet yorum yapılmıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Kurtlar Vadisi Filistin Mi Çekilecek yazısında 1 Yorum Var

  1. kurtlar vadisi filistin on Ocak 27th, 2010 at 02:25

    Merakla bekliyoruz. ne zaman çıkacak acaba

Yorum Yaz