Markum.net Satış Ortaklığı

Domain ( alan adı ) tescil işlemlerinde uzun zamandır ( yaklaşık 2007 yılından beri ) kullandığım bir Türk firmasıdır Markum.net. Şu ana kadar bir sorun yaşamadığım bu firmada güzel bir uygulama var.

Bugün panelimde gezinirken bu uygulamadan sizleri de haber etmeliyim diye düşündüm. Markum.net hem uygun fiyatlı alan adı tescil ve transfer işlemleriyle işinize yarayabileceği gibi Satış Ortaklığı sistemiyle de ilginizi çekebilir.

Markum.net Satış Ortaklığı programında üyeler bir nevi kazandırdıkları yeni üyelerden ve onların yapmış olduğu alışverişlerden para kazanıyorlar.  Bu miktar belli bir meblağa gelince bunu kullanabiliyorlar.

Üstelik kazandırmış olduğunuz üyeler yeni üyeler kazandırırsa bu da size yarıyor. Kazançla ilgili şu tablo bir fikir verebilir ;

Ayrıntılı bilgiyi markumun sitesinde bulabilirsiniz. Üye olmak için benim referansımla sayfaya şu bağlantıdan gidebilirsiniz : http://www.markum.net?ref=941527

"Markum.net Satış Ortaklığı" yazısı 8 Nisan 2010 tarihinde saat 22:49 sularında "İnternet" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz