NERO 9 TÜRKÇE ÜCRETSİZ VERSİYON

Cd-Dvd yazma programlarının en tanınmışlarından bir tanesi hiç kuşkusuz Nero programı. Bilindiği gibi Nero ücretli bir programdı. Bu durum özellikle ev kullanıcıları için sıkıntı meydana getiriyordu. Bunu bilen Nero önce ucuz bir Lite versiyonu piyasaya çıkarmıştı. Daha sonra da özellikleri daha az olan ücretsiz versiyonla karşımıza çıktı.

Tabi amacınız sadece  CD ve DVD yazmak ise (Blue Ray desteği yok) , bu versiyonun işinizi göreceğini söyleyebiliriz.  55 Mb boyutunda olan programın sistem ihtiyaçları diğer sürümlerine göre daha küçük.

Donanımsal olarak ise ;

 • Kurulumu 270 mb lık alana yapıyor
 • Kurulum sırasında kullandığı geçici dosyalarla 500 mb lık bir alan istiyor.
 • DVD9 kopyalayabilmek için de 9 GB lık boş alanınız olması gerekiyor.
 • İşlemci olarak 1000 Mhz lik bir CPU istiyor.
 • Nero bu haliyle sadece kopyalama arşiv yapmak için korsan veya lisanssız programlar kullanmaktansa, tercih edilebilecek bir çözüm gibi duruyor.

  Programı İndirme Linki : http://www.nero.com/eng/downloads-nero9-free.php  ( E-Posta adresinizi yazdığınız zaman Download linki aktif hale geliyor. )

   

   

  "NERO 9 TÜRKÇE ÜCRETSİZ VERSİYON" yazısı 18 Ekim 2009 tarihinde saat 12:34 sularında "İnternet" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

  Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.

  

  Yorum Yaz