Sanalpazar.com Gittigidiyor’a Rakip Olur mu?

Uzunca bir zamandır sanalpazar.com ile ilgili reklamları farkediyorum ve gördüğüm kadarıyla açık arttırma sistemleri ile kullanıcıların ürünlerini satışa çıkarmalarına başka kullanıcıların satışa çıkardıkları ürünleri almalarına imkan veren bir sistem kurmuşlar.

İlk başta hızlıal reklamları yoluyla tanıtımı yapıldığı için aynı firmanın olduğunu düşünmüştüm. Şimdi sanalpazar’ın sayfa altına baktığımda bunu görebiliyorum. Çünkü şöyle bir ibare var; “Gösterilen marka ve logo, Gold İnternet Teknolojileri Sanayi ve Dış Tic. A.Ş.’nın tescilli markasıdır.”

Tabi bu açık arttırma alanında gittigidiyor bir hayli önde ama zaman zaman Gg ile ilgili çeşitli forumlarda şikayet konularını da görüyoruz. Bu açıdan birçok kullanıcının alternatif aradığına da eminim. Sanalpazar henüz yeni bir sistem ama Gold grubunun bu alanda iyi birşeyler çıkarabileceğini de tahmin ediyorum. Bakalım zaman ne gösterecek.

Bu arada Mynet’in Nevaria sitesine girdiğimizde “Yeniden yapılanma süreci sebebiyle Nevaria bir süreliğine askıya alınmıştır” ibaresini görüyoruz. Demekki bu alan biraz zor bir alan. Umarım Türk internet kullanıcıları için en cazip seçenekler ortaya çıkar.

"Sanalpazar.com Gittigidiyor’a Rakip Olur mu?" yazısı 8 Nisan 2010 tarihinde saat 12:49 sularında "İnternet,Ticaret" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya 8 adet yorum yapılmıştır. .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Sanalpazar.com Gittigidiyor’a Rakip Olur mu? yazısında 8 Yorum Yapılmış

 1. evet ben üyeyim ve alış veriş yaptım. gayet güvenli ve hızlı geldi bana. taksit seçenekleri vs. çok uygun. ayrıca benzerlerine nazaran daha uzuc uygulamaları var yani sitede nefes almak bile para değil. sanırım daha mailing çalışması veya lansman yapmadılar ki çok yoğun değil ama belli ki altyapıları ve fonksiyonları için baya para harcamışlar. ileride piyasada söz sahibi olacaklar hissi verdi bana.

 2. Bende SanalPazar Üyesi Olarak Birşeyler Söylemek İstiyorum
  Yukarıdaki Yorumlara Kesinlikle Katılıyorum. SANAL PAZAR Gold Olarak 5 yıllık bir kuruluş ama sanal pazarın adını 1 senedir duyuyoruz. Yeni Bi kuruluş olmasına rağmen cok yol ilerledi.Ve ciddi basarılar gösteriyor.
  Gittigidiyorda kapatılan açık arttırmayla satış işlemleri sanalpazarda hız kesmeden devam ediyor.
  Bu Durumda Bize sadece sunu demek Düşüyor;
  Giden Gider, Biten Biter
  SanalPazar bize Fazlasıyla Yeter

 3. gitti gidiyorda satış yapıyorum..emin olun sögüşlenmekten bıktım..kazancımın yarısı listeleme+dükkan kirası+%10 kesintiye gidiyor..bu kadar emperyalist aç gözlü bir site daha görmedim.. tamam kardeşim alanında çok iyisinde bir kaz bu kadarda yolunmazki..şu an itibariye ürünlerimi sanalpazara aktarıyorum..sistemlerini begendim..eksikleri var..inşallah onlarda sistem oturunca gg ye benzemezler..hayır yani para kazanılırda bu kadarda olmaz yani..serkan borançlı ve muhsin divanlıoglu çok zor şartlarda kurdunuz gg yi,çok sıkıntılar çektiniz ama artık şu hırs ve açgözlülügünüze bir gem vursanız diyorum..

 4. Gittigidiyordan sonra en guvenilir sitelerden birisi ebay aldiktan sonra iyice dengesi bozuldu sanalpazar eminim cok iyi yerlere gelicek biraz destege ihtiyaclari var biz alici ve saticilar bunu sagliycak yolun acik olsun sanalpazar.

 5. yukardaki yorumlara katılıyorum gittigiyorun rakipsizliğinden dolayı , alandan satandan daha fazla kar ediyor ve çok katı anlamsız kuralları var sanalpazarın bu açığı doldurabileceğini düşünüyorum.

 6. arkadaşlar ben 29/11/11 de sanalpazardan 450 liralık alış veriş yapmak istesim urunu secip kart bilgilerini girdim onaylandı yanlız kartı onaylatma kısmına geldiğimde ekstrelerde ne kadar provizyon kesildiğini gormediğimden 3 kere yanlış girdim ve ödemeniz tekrar değerlendirmeye alınacak diye not cıktı karta ekstrelere bakıyorum sanal pazar hesabına 450 ytl yatırılmış durumda ama urunu satın aldığım kişeye para aktarılmamış sanalpazar yetkililerine mesaj yazdım cevap vermediler bu işte bir sakatlık olmaz dimi….

 7. kesınlıkle cok mukemmel bır sıte yapmıslar, arkadaslar herseyı ıle mukemmel bır sıte tawsıye ederım herkese

 8. Güzel Site Fiyatlarda Güzel Bence Sahibinden Sonra Sanalpazar gelecek Gibi :)

Yorum Yaz