Sizi Msn’de Engellediler mi ?

Messenger da engellendin mi? Veya seni engelleyen birileri olduğunu merak mı ediyorsun ? Sizi engelleyenleri görmenizin yolunu mu arıyorsunuz?

Msn’de Sizi Engelleyenleri Nasıl Görebilirsiniz ?

Araçlar Sekmesine Tıkladıktan sonra seçenekleri seçin ve sonra da gizliliği seçin. Karşınıza çıkan iki adet pencere göreceksiniz. Sol taraftaki pencerede sizin izin vermiş olduğunuz kişilerin listesini göreceksiniz. Listede istediğiniz kişinin üzerine mouse’nin sağ tuşuna tıklıyoruz , tıkladıktan sonra sil menüsü etkinse bu kişi sizi engellemiş demektir. Eğer etkin değilse Maalesef sizi engellemiş demektir.

Farklı bir durum daha vardır tabi ki. Kişi sizi engellememiş olabilir ve kendi listesinden sizi silmiştir. Bunu anlamak içinse yapmanız gerekenler.Karşımıza çıkan iki adet pencere ekranının altında görüntüle yazan buton vardır , bu butona tıklıyoruz. Karşınıza başka bir pencere çıkacaktır çıkan pencerede aradığınız kişi yoksa sizi engellememiş demektir.

"Sizi Msn’de Engellediler mi ?" yazısı 2 Ağustos 2009 tarihinde saat 13:22 sularında "İnternet" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz