Süper Lig Kasımpaşa-Gaziantep Maçında İptal Kararı

Turkcell Süper Lig’de Kasımpaşa ile Gaziantepspor maçında karşılaşmanın hakemi Hakan Özkan verdiği penaltı ve kırmızı kart kararından geri dönerek ilginç bir karara imza attı.


İki takım arasındaki mücadelenin 51. dakikasında hakem Hakan Özkan Kasımpaşa’da Barış’a cezasahası içinde elle oynadığı gerekçesiyle kırmızı kart gösterdi ve ardından da penaltı kararı verdi. Bu dakikada Julia Cesar’ın soldan vuruşunda meşin yuvarlak Ergün Teber’in göğsünden geri döndü. Maçın hakemi bu pozisyonda Barış’ın topu eliyle kestiğini hükmedip önce penaltı noktasını gösterdi ve daha sonra Barış’a kırmızı kart verdi. Kasımpaşalı oyuncuların itirazlarını yaptığı sürede maçın 4. hakemi Hüseyin Sabancı, maçın hakemi ile konuşarak pozisyonunun penaltı olmadığını kendisine iletti. Hakan Özkan, daha sonra vermiş olduğu karardan geri dönerek kırmızı kart ve penaltı pozisyonunu iptal etti.

"Süper Lig Kasımpaşa-Gaziantep Maçında İptal Kararı" yazısı 21 Şubat 2010 tarihinde saat 16:09 sularında "Spor" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz