TV Set-Top Box

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google, televizyon dünyasında devrim yaratacak ve dünya televizyonlarını tek bir tıkla ayağınıza kadar getirecek bir yeniliğe imza atmaya hazırlanıyor.

Vatan’ın haberine göre; “TV set-top Box” adı verilen cihaz ile dünya genelindeki tüm kanalları internet erişimi sayesinde izleme imkanına sahip olunacak.

Haberlere göre bu kanallar arasında istediğiniz programı da izleme imkanı bulacaksınız. Örneğin, sevdiğiniz sanatçının hangi kanalda hangi programa katıldığını bulup canlı izleyebileceksiniz. Ya da bir ülkenin üçüncü lig takımında bile yapılan futbol karşılaşmasını izleme imkanına kavuşacaksınız.
Yine aynı haberlerde Google yeni TV kutusu için çip üretici İntel ve televizyon konusunda bir numara olan Sony ile anlaştı deniliyor. Bakalım ne gibi gelişmeler olacak. Merakla bekliyoruz.

"TV Set-Top Box" yazısı 18 Mart 2010 tarihinde saat 19:13 sularında "Teknoloji,Televizyon" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz