WordPress’in 2.8.5 Sürümü Çıktı

Blog yazarları tarafından en çok kullanılan Cms Blog sistemlerinden olan WP yani WordPress’in 2.8.5 sürümü çıktı. Şu anda  www.hayhay.net sitemizde  de hemen güncellediğimiz 2.8.5 sürümü kullanılmaktadır. 

WordPress-tr.com sitesi tarafından Türkçesi de yayımlanmış ve şu an indirilebilir durumda. Önceki sürümlerden sürüm yükseltmek veya son versiyonu indirip kurmak mümkün.

Kullanıcıların yükseltmesinin istenildiği WP 2.8.5 sürümüne hayhay.net sitemizi hemen yükselttik . Son sürümde gerek altyapıya yönelik gerekse değişik güncelleştirmeler yapılmış durumda. WordPress blogundan WordPress 2.8.5 sürümü ile ilgili gerekli bilgleri alabilirsiniz.

Yükseltme yapmadan önce mutlaka veritabanınızın ve dosyalarınızın yedeğini almanız tavsiye ediliyor. Sürüm yükseltmesiyle ilgili olarak WordPress-tr.com adresindeki sürüm yükseltme belgesine bakabilirsiniz.

Bağlantı : http://www.wordpress-tr.com/wordpress-turkce-2-8-5

"WordPress’in 2.8.5 Sürümü Çıktı" yazısı 22 Ekim 2009 tarihinde saat 08:25 sularında "İnternet" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz