WP 2.8.4 TÜRKÇE SÜRÜMÜ ÇIKTI

Blog yazarları tarafından en çok kullanılan Cms Blog sistemlerinden olan WP yani WordPress’in 2.8.4 sürümü çıktı. Şu anda  www.hayhay.net sitemizde  de otomatik olarak güncellediğimiz 2.8.4 sürümü kullanılmaktadır. 

WordPress-tr.com sitesi tarafından Türkçesi de yayımlanmış ve şu an indirilebilir durumda. Önceki sürümlerden sürüm yükseltmek veya son versiyonu indirip kurmak mümkün.

Özellikle güvenlik yamalarının ön plana alındığı WP 2.8.4 sürümüne hayhay.net sitemizi hemen yükselttik . Son sürümde gerek altyapıya yönelik gerekse kozmetik çeşitli güncelleştirmeler yapılmış durumda. WordPress blogundan WordPress 2.8.4 sürümü ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yükseltme yapmadan önce mutlaka veritabanınızın ve dosyalarınızın yedeğini almanız tavsiye ediliyor. Sürüm yükseltmesiyle ilgili olarak WordPress-tr.com adresindeki sürüm yükseltme belgesine bakabilirsiniz.

Bağlantı : http://www.wordpress-tr.com/wordpress-turkce-2-8-4

"WP 2.8.4 TÜRKÇE SÜRÜMÜ ÇIKTI" yazısı 13 Ağustos 2009 tarihinde saat 12:00 sularında "İnternet" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya Henüz yorum yazılmamıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.Yorum Yaz