YAVUZ BÜLENT BAKİLER KİTAPLARI

Bu yazımızda da daha önce kendisi hakkında bilgiler verdiğim Muhterem Yavuz Bülent Bakiler hocamızın eserlerini paylaşacağım. Eserlerini birkaç başlık altında topladım ama umarım unuttuğum  ya da yanlışlık yaptığım olmamıştır.

YAVUZ BÜLENT BAKİLER’in Şiir Kitapları: Yalnızlık, Duvak, Seninle, Harman, 

YAVUZ BÜLENT BAKİLER’in  Antoloji Kitapları: Şiirimizde Ana, Sivas’a Şiir

YAVUZ BÜLENT BAKİLER’in Nesir Kitapları : Üsküp’ten Kosova’ya, Türkistan Türkistan, Aşık Veysel, Elçibey, Mehmet Akif’te Çağdaş Türkiye İdeali, Sözün Doğrusu 1, Sözün Doğrusu 2, Gidenlerin Ardından, Arif Nihat Asya İhtişamı ..

 YAVUZ BÜLENT BAKİLER’in Azerbaycan Türkçesi’nden Türkiye Türkçesi’ne uyguladığı eserleri : Bahtiyar Vahapzade’nin Feryat, İkinci Ses, Nereye Gidiyor Bu Dünya, Özümüzü Kesen Kılıç (Göktürkler),

www.hayhay.net sitemizde benzer yazıları sayfa altındaki Benzer Yazılar başlığından bulabilirsiniz. Ya da kategorilerde arayabilirsiniz.

Talha GÖNÜLALAN

"YAVUZ BÜLENT BAKİLER KİTAPLARI" yazısı 26 Temmuz 2009 tarihinde saat 13:13 sularında "Edebiyat,Kitap,Kültür - Sanat" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazılmıştır. Ayrıca bu yazıya 1 adet yorum yapılmıştır .

Siz de yorum veya geribildirim bırakabilirsiniz.YAVUZ BÜLENT BAKİLER KİTAPLARI yazısında 1 Yorum Var

  1. be ne kardeşim ya ben eserlerin açıklamalarını istiyorum ssense bana kalkmış eserleri gösterion onla bendede war cicim…

Yorum Yaz