ALIŞVERİŞ – FİYAT KARŞILAŞTIRMA SİTELERİ

İnternet üzerinde alışveriş – ticaret siteleri her geçen gün artıyor ve fiyatları takip etmek, uygun fiyatları bulmak daha da zorlaşıyor diyorsanız alışveriş ve fiyat karşılaştırma sitelerini takip etmenizde fayda var.

Şimdi bazı fiyat karşılaştırma sitelerinden bahsedeceğim. İlerde bu konuyu güncelleyemezsem veya yeni bir yazı yazarsam yine www.hayhay.net üzerine eklerim. Bu nedenle her yazının altındaki Benzer Yazılar başlığına bakmanızda fayda var. Ayrıca sayfanın en altından yorumlarınızı da paylaşabilirsiniz.

 

Şimdi gelelim Türkiye’deki fiyat karşılaştırma sitelerine..

Akakce.com : Türkiye’de fiyat karşılaştırma alanında en tanınmış sitelerden birisi hiç kuşkusuz akakce.com. Kolay ve anlaşılır arayüzü, bir çok kategoride çok sayıda ürünü yine çok sayıda ticaret sitesinde karşılaştırması ve devamlı geliştirilmesi akakce.com için büyük bir avantaj.

Pazarmetre.com : Pazarmetre sitesi de akakce tarzı bir fiyat karşılaştırma portalı. İstenilen ürün ilgili kategori veya arama kutucuğu sayesinde aratılarak sistemdeki ticaret siteleri üzerindeki fiyatlar bulunuyor.

Diğer siteler için açıklama yapmayacağım. Aklıma gelenlerin ismini yazıyorum. Siteleri incelemeyi size bırakıyorum.

fiyatmerkezi.com

nekadar.com

ucuzu.net

kac-lira.com

efiyat.com

kararyeri.com

fiyattara.net

fiyatbul.net

“ALIŞVERİŞ – FİYAT KARŞILAŞTIRMA SİTELERİ” üzerine 2 yorum

  1. Yeni yeni fiyat karşılaştırma siteleri de açılmaya başladı . Benim kullandıklarımdan biri de : upucuza.com
    Sade ve kolaylıkla anlaşılabilen bir tasarımı var .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir