Aşk Mı Yalan Mı Dizisi

Aşk Mı Yalan Mı Dizisi şeklinde bir başlık atınca “Bu Ne Şimdi?” demiş olabilirsiniz veya böyle bir dizi mi var diyebilirsiniz. Ama bu dizinin pek de normal olmayan bir durumu olduğu için bu bölüme aldım.

Neden diyecek olursanız dizi sektörüne veya filmcilik anlayışına yeni bir bakış getirecek olan “Aşk mı Yalan mı? dizisi tamamen animasyon teknolojisinden faydalanarak hazırlandı.

Türkiye’nin ilk interaktif dizisi “Aşk mı Yalan mı? Fix TV’de başlıyor. Filmcilik anlayışına yeni bir bakış getirecek olan bu dizi tamamen animasyon teknolojisinden faydalanarak hazırlandı. İzleyiciye söz hakkı veren bu dizi kesinlikle çok izlenecek!

Diziyi diğer dizilerden ayıran birçok özellik var. Bunların başında tabi ki başta animasyon teknolojisinden ile hazırlanmış olması geliyor. Dizinin oyuncuları animasyon karakterlerden oluşuyor.

Diğeri ve beklide en önemlisi ise izleyicileri belirlenmiş bir sonucu sunmuyor olması. Evet, doğru duydunuz! Bu dizi izleyicilere sonu belli bir hikaye sunmuyor ve onlara dizinin gidişatına yön verme hakkını tanıyor.

Dizilerin klişe sonuçlarından sıkılanlar bu diziyi çok beğenecek. Çünkü dizinin patronu onlar olacak. İzleyici ne derse dizi o şekilde devam edecek ve sonuçlanacak.

Bekleyelim görelim diyorum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir