BELLONA MOBİLYA KAMPANYASI

 Bellona’nın yeni bir mobilya kampanyasından haberdar oldum. Belki evlenecek veya mobilyasını yenileyecek ziyaretçilerimiz vardır ve bu konu ilgilerini çekebilir diye düşünerek konuyu buraya eklemeyi uygun gördüm.

Öncelikle kampanyanın 30.09.2009 yani 30 EYLÜL 2009 tarihine kadar devam edeceğini belirtmem lazım. Çünkü bazen kampanya haberlerinde tarih verilmediği için ziyaretçiler kampanyanın hangi döneme ait olduğunu anlayamayabiliyorlar. Ayrıca bir de bu tarz konular zaman zaman yararlı olabiliyor ziyaretçilerimiz açısından. O nedenle www.hayhay.net sitemizde yeri geldikçe kampanya haberleriyle ilgili yazılar yazacağım. Hem konu altındaki Benzer Yazılar başlığından hem de sitemizdeki kategorilerden takip edebilirsiniz.

Gelelim kampanya ile ilgili bilgilere.

30 Eylül tarihine kadar Bellona Mağazaları’nda Tiamo Koltuk Takımı 3.132,60 TL, Sierra Yemek Odası Takımı 2.524,20 TL’ye müşterilerini bekliyor. Ürünlerin bu indirimli ve peşin fiyatları aynı zamanda Maximum karta peşin fiyatına 12 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı varmış. Yani çifte fırsat..

 

 

 

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Bellona’nın resmi web sitesini ziyaret etmenizde fayda görüyorum.  ( bellona.com.tr )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir