Bİ ZAHMET PROGRAMI TRT1’E GEÇTİ

Yayınlanmaya başladığı ilk günlerde dikkatimi çeken ve şurada da belki de hakkında ilk yorum yapanlardan birisi olduğum “Bi Zahmet” isimli programın Trt1’de yayınlanmaya başladığını farkettim.

Gökhan Yıkılkan’ın oyunculuk performansıyla oldukça zevkli ve eğlenceli bir program olan “Bİ ZAHMET” , Star Tv’de yayınlanmaya başladıktan sonra Trt yetkililerinin dikkatini çekmiş olacakki artık Trt 1 ekranlarına geçmiş durumda. Benim gördüğüm kadarıyla ya da denk geldiğim kadarıyla Trt’de Ana Haber bülteninden önce “Bi Zahmet” ekranlara geliyor.

İnternette bazı sitelerde programın bazı bölümlerinde “danışıklı dövüş” yapıldığını ima eden yorumlar okumuş olsam da ben öyle bir şeye ihtimal vermiyorum. Programı denk geldikçe takip etmeye çalışıyorum. Gerçekten eğlenceli oluyor. Fakat Gökhan Yıkılkan’ın bazen abartılı olabilen yaklaşımlarının da Trt’ye ve programa zarar verebilme ihtimali olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Bu arada internet sitelerinde Bi Zahmet’te Apaçili programdan bahsetmiş herkes. Eğer bulursam Apaçili Bi Zahmet videosunu da www.hayhay.net üzerinde paylaşmaya çalışacağım.

Neyse bakalım bundan sonra programın akibeti nasıl olacak. İlerleyen zamanlarda bir fenomen haline gelebilecek mi göreceğiz.

Aşağıdan Benzer yazılara bakabilirsiniz. Ayrıca daha önce kaleme aldığım yazı için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir