Cem Yılmaz İş Bankası Reklamları Tutar Mı?

Daha önce birçok markanın birçok firmanın reklam yüzü olarak boy gösteren Cem Yılmaz bilindiği gibi reklam pazarının en güçlü yüzlerinden birisi. Cem Yılmaz şimdi de İş Bankası’nın reklam yüzü olmaya hazırlanıyor.

Cem Yılmaz’ın sıradaki reklam projesi ise Türkiye İş Bankası. Son olarak İş Bankası’nın reklam yüzü olmak için bu bankayla anlaşan ve son 15 yılda 7 markanın reklam yüzü olan Cem Yılmaz’ın bu sektördeki gelirinin de 20 milyon dolara yaklaştığı ifade ediliyor.

Cem Yılmaz, bugüne kadar en çok telekomünikasyon sektöründe boy gösterirken gıda, hazır giyim ve akaryakıt sektöründeki şirketlerin de reklamlarında oynadı.

Cem Yılmaz bu reklam filmlerinde en çok Türk Telekom’dan gelir sağladığı ve  2007 yılından beri Türk Telekom’un reklam yüzü olan Cem Yılmaz’ın bu şirketten 8 milyon dolarlık gelir sağlamayı başardığı, Yılmaz’ın İş Bankası’na ise 2 yıllığına 5 milyon dolarlık imza attığı çeşitli basın-yayın organlarında ve özellikle internet sitelerinde yer buluyor.

İş Bankası’na transfer olan Cem Yılmaz’ın reklamcılık alanındaki daha önceki başarılarını sergileyip sergilemeyeceği ise tam bir merak konusu. Bu bankanın reklamlarında nasıl bir konseptle seyircinin karşısında yer alacağı, hangi sürprizleri yapacağı ve bankaya nasıl bir katkı sağlayacağı merak edilen diğer konular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir