CM 2011 Ne Zaman Çıkacak ?

Championship Manager tutkunlarının merakla beklediği bir haber var. CM 2011 acaba NE ZAMAN ÇIKIYOR ?

Championship Manager 2011 nam-ı diğer CM 2011 oyunu bakalım ne zaman piyasaya sürülecek diye düşünürken çeşitli sitelerde “Championship Manager 2010 Yapımcı Firması BGS’nin Resmi Sitede Yaptığı Açıklamaya Göre;  ”Championship Manager 2011″ Ne Yazıkki Piyasaya Sürülmeyecek” şeklindeki haberleri gördüm.

Aslında Menajer Oyunu oynayanlar genelde başka oyunlarla ilgilenmedikleri için oyunun piyasaya sürüleceği tarihi merakla bekliyorlardı. Bir sürelik aradan sonra geçen yıl CM 2010 serisiyle tekrar piyasaya dönen CM serisinin CM 2011 ile devam edeceğini düşünüyorduk.

Ben de CM 2010 oynamıştım geçtiğimiz sezon. Hatta bu oyunu ilk oynadığımda yanılmıyorsam tarih 1998 veya 1999 yılıydı. O zamanlar Arsenal’i alıyorum genelde kalede Seaman orta sahada Vieria gibi oyuncular vardı.

Aradan geçen zamanda Menajerlik oyunları bir hayli popüler oldu ve Championship Manager ikiye ayrıldı ve FM serisi ile CM serisi olarak iki farklı oyun ortaya çıktı.

Şimdi CM tutkunları merak ediyor acaba Championship Manager ( CM 2011 ) gerçekten de piyasaya çıkmayacak mı ? 

Bu haber gerçekten doğru ise ve CM 2011 piyasaya çıkmazsa sanıyorum CM Menajer oyunu tutkunlarından FM 2011’e yönelmeler olabilir.

Bizler de FM 2011 çıktığı zaman artık “FM 2011 Çıktı” başlıklı bir yazıyla www.hayhay.net üzerinde oyunda gelen yenilikleri v.s. değerlendiririz. Fakat bununla birlikte bir müjde daha vermem gerekirse bu oyunun tutkunları için hayhay.net sitemizde oluşturacağımız forum sayfamızda bir bölümde oyunla ilgili paylaşımlar yapılmasına imkan sağlayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir