Ece Erken-Davut Güloğlu İkilisi

Yeni sabah şekerlerimiz “Hayata Gülerken” ile Ece Erken-Davut Güloğlu ikilisi mi oluyor ?

Evet değerli ziyaretçiler geçtiğimiz günlerde “Cengiz Kurtoğlu’nun 2011 seçimlerinde Milletvekili Adayı olabileceğini” belirtmiştim. Bunu da Sayın Kurtoğlu , Ece Erken-Davut Güloğlu ikilisinin sunduğu “Hayata Gülerken” programında söylemişti.

Hazır laf açılmışken bir kaç kelam da “Hayata Gülerken Programı” ve Ece Erken-Davut Güloğlu ikilisi hakkında edeyim dedim.

Aslında sabah programlarını uzun süredir seyretmeyen birisi olmama rağmen daha çiçeği burnunda sayılan “Hayata Gülerken Programı” ve Ece Erken-Davut Güloğlu ikilisini üst üste birkaç gündür takip eder oldum.

Bu yazıya da yaklaşık birkaç hafta önce giriş yapmıştım ama nedendir bilinmez tamamlamak ancak 2011 Mart ayına girdiğimiz şu günlerde nasip oldu.

Ben yazıyı tamamlayana kadar Ece Erken’in Fenerbahçe forması giymesi ve hatta kulisteki konuşmalarının duyulmasının haber yapılması da yaşandı. Bu sayede belki programları duymayanlar da öğrenmiş oldular. Belki ben yazıyı tamamlasam bazıları ilk benden duymuş olacaklardı. Ama olsun bir hayır vardır yazıya başlayıp da birkaç hafta sonra tamamlamam da :)

Gelelim programla ilgili görüşüme ; Davut Güloğlu’nun sabah programı yapacağını söyleseler inanmazdım belki ama ekrana yakıştığını görüyorum. Ece Erken ile de iyi bir ikili olmuşlar gibi görünüyor. Bazen birbirlerine takılıyorlar. Ayrıca program için skeçler hazırlamaları güzel bir düşünce. Diğer sabah programlarında pek görülmeyen yenilikçi bir atılım en azından.

Davut Güloğlu’nun zaman zaman duygusal yanına tanık olmamız da bu programla mümkün oluyor.

Bakalım Ece Erken veya Davut Güloğul bu yazıyı okuyacaklar mı ? Yazıyı okurlarsa sanırım bunu ancak programlarında sitemizin adını vererek yazıyı okuduklarını belirtirlerse anlayabiliriz. www.hayhay.net iyi seyirler diler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir