Fm 2011 Genç Yetenekler Kimler Olur

FM 2011 yani nam-ı diğer Football Manager 2011 oyununun çıkmasına az bir zaman kala oyunun tutkunları gibi ben de merakla ne gibi gelişmeler olabilir diye merakla beklerken bir yandan da hangi genç yetenekler ön plana çıkacak diye düşünüyorum.

Zira FM oyununda en zevk duyduğum konulardan birisi de genç yeteneklere fırsat verip menajeri olduğum takımların yaş ortalamasını gençleştirmek. Böylelikle hem takımın uzun vadeli ekonomik durumunu iyi seviyede tutmuş oluyorum hem de ilerisi için büyük başarıların önünü açıyorum.

Oyun çıkana kadar bazı öngörülerimi paylaşacağım. Oyun çıktıktan sonra zaten konuyla ilgili benzer yazıları da paylaşacağız. Şimdilik tahminlerimizi www.hayhay.net üzerinde bu sayfa altında yorumlarla paylaşalım. Oyun çıktıktan sonra daha kesinleşmiş bilgiler için hem yeni konular açarız. Hem de o zamana kadar sitemize forum sistemi entegre edersek karşılıklı tartışırız.

Öncelikle Beşiktaş’ın geçen yıl yüksek bonservis ücreti ödeyerek aldığı İsmail Köybaşı’nın bu sene FM 2011 oyunundaki özelliklerini merak ediyorum.

Geçen yıl FM oyununda değil ama CM2010 oyununda Sivasspor’da keşfettiğim Tevfik Altındağ adlı oyuncunun Fm 2011 oyununda yer alacak oyunculardanbiri olup olmayacağını merakla bekliyorum.

Fenerbahçeli Abdülkadir merak ettiğim başka bir oyuncu. Ama sanıyorum bu sene İstanbul Büyükşehir Belediye takımına kiralık olarak gitmiş olabilir.

Borussia Dortmund takımında Nuri Şahin önemli bir yeteneğimiz. İlerisi için Türk futbolunun yıldız adayı. FM 2011 oyununda Nuri Şahin’in özellikleri ve yeteneği önemli derecede iyileştirilmiş olarak karşımıza çıkabilir. Çünkü şimdiden Nuri’nin Bayern Münih’e gidebileceği söylentileri çıkmaya başladı.

Galatasaray’dan tabiki oldukça fazla genç oyuncu var ama ben en çok Emre Çolak konusunda meraklıyım.

Bursaspor’dan sanıyorum Volkan Şen ve Sercan Yıldırım önemli özelliklere sahip olacaklar.

Trabzonspor’dan Jaja dikkatimi vereceğim bir aday.

Dünya Kupasında seyrettiğim bazı oyuncular da yine dikkatimi çekecek. Bununla ilgili olarak http://www.hayhay.net/2010-dunya-kupasinda-begendigim-futbolcular/ başlığına bakabilirsiniz.

Ayrıca İspanya Milli takımında Llorente ve Manceshter United takımının yeni transferi Hernandez’i de ayrıca inceleyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir