FM 2011 Ne Zaman Çıkıyor

Oyun tutkunlarının merakla beklediği bir haber var. FM 2011 NE ZAMAN ÇIKIYOR ?

Gerçi oyun tutkunları derken FM yani Football Menager ( Futbol Menajer Oyunu ) oynayanlar genelde başka oyunlarla ilgilenmezler :)

Oyun tutkunu yerine Fm tutkunu denir onlara.. :)

Fm 2010 oyununu oynama fırsatı bulmamıştım ama CM 2010 oynamıştım geçtiğimiz sezon. Bu oyunu ilk oynadığımda tahminim 1998 veya 1999 yılıydı.

O zamanlar Arsenal’i alıyorum genelde kaleci Seaman falan vardı.

Aradan geçen zamanda Menajerlik oyunları bir hayli popüler oldu. Bu durumun önemli bir sonucu olarak en popüler menajerlik oyunu Championship Manager ikiye ayrıldı ve FM serisi ile CM serisi olarak iki farklı oyun ortaya çıktı.

Şimdi FM tutkunları merak ediyor acaba Football Manager ( FM 2011 ) ne zaman çıkacak. FM 2011’in Dünya Kupasından sonra transfer piyasasının hareketleneceğini düşünerek ve lig başlama tarihleriyle , tranfer bitiş tarihlerinden önce çıkması gayet zor görünüyor. Tahmin yürütmem gerekirse Eylül 2010’da FM 2011’i piyasada bulabiliriz diye düşünüyorum.

FM 2011 çıktığı zaman artık “FM 2011 Çıktı” başlıklı bir yazıyla www.hayhay.net üzerinde oyunda gelen yenilikleri v.s. değerlendiririz. Fakat bununla birlikte bir müjde daha vermem gerekirse bu oyunun tutkunları için hayhay.net sitemizde oluşturacağımız forum sayfamızda bir bölümde oyunla ilgili paylaşımlar yapılmasına imkan sağlayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir