Galasaray 2010 Forması – Ateş Kırmızı

Galasaray 2010 Forması – Ateş Kırmızı. 2009-2010 sezonundan önce büyük takımların formalarına sitemizde yer vermiştik.

2010 yılına girdikten sonra ikinci yarıyla birlikte Galatasaray Kulübü yeni bir forma tanıttı.

Biz de bu yazımızda Galatasaray’ın bu yeni CESARET formasına yer veriyoruz.

Konuyla ilgili bazı kaynaklarda şu bilgileri gördüm ;

Galatasaray’ın ‘cesaret’ forması

Sezon başında ‘asalet’ temalı mor formayı piyasaya süren Galatasaray Yönetimi, ikinci yarıda ‘cesaret’ temasına dönüş yapıyor… Bu kez baştan aşağı kırmızı formayla maçlara çıkacak olan Cim Bom’da, bu yeni formanın tanıtımı önümüzdeki günlerde yapılacak. Cesaret temalı kırmızı formanın lansmanında, yönetimin bu formayı gazilere giydirerek, anlamlı bir mesaj vermeyi planladığı öğrenildi. Galatasaray sezonun ilk yarısında 3 ayrı forma kullanmıştı. Klasik parçalı, beyaz ve mor formalarla sahaya çıkan Aslan’ın, kırmızı formayı tansiyonu yüksek, kritik maçlarda giyeceği belirlendi.

Haberlerde şöyle deniliyordu ;

2009 – 2010 Futbol Takımı formalarımızdan “Cesaret” i simgeleyen kırmızı formamız 23 Aralık tarihi itibariyle İstanbul’daki Galatasaray Store’larda ve gsstore.org internet sitemizde taraftarlarımızın beğenisine sunulacaktır.

Taraftarlarımız kırmızı formamıza önümüzdeki günlerde tüm Galatasaray Store’lardan sahip olabileceklerdir.  Galatasaray Pazarlama A.Ş.

Bu bilgileri de verdikten sonra işte Galatasaray’ın 2009-2010 sezonu ikinci yarısında yani 2010 yılında giyeceği Ateş Kırmızı Cesaret Forması ;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir