Gökhan Ünal’dan Trabzon’a Sitem

Gökhan Ünal Fenerbahçe’ye gitti gitmesine ama transferin yankıları bitmedi hala. Gökhan Ünal ile ilgili bazı internet sitelerinde gördüğüm haberlerde Trabzon’daki sorununun Trabzon taraftarı olduğunu söylemiş.

Gökhan Ünal bunları söylemişmidir bilemem ama bence bir futbolcu ne sorun yaşarsa yaşasın takımdan ayrıldıktan sonra ayrıldığı takımla ilgili defterleri kapatmalı. Geçmişe sünger çekmeli. Trabzonluların da futbola ne kadar düşkün olduklarını biliyoruz. Karadeniz insanı olarak belki biraz fazla tez canlılar, çabuk parlıyorlar ama sonuçta bu bir futbol. Yani oyun. Çok fazla da futbolu hayatın herşeyi yapmaya gerek yok bence.

O nedenle Gökhan Ünal’ın “Trabzonspor’da taraftarla aramda biraz problemler oldu” sözünü de Trabzon taraftarı biraz düşünsün bence. Çok fazla baskı yapmak da doğru değil. Özellikle futbol konusunda dünya futbolunu yakalamak için önümüzde çok mesafe var. Bence yanlış işler üzerinde değil doğru yapılanmalar üzerinde durmalıyız. Taraftar olarak da daha centilmen bir portre çizmeliyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir