GÜZEL AVATAR YAPMA SİTESİ

Güzel avatarlar nerden ve nasıl yapılabilir ? Daha önce Resimli isim yazma konusuna değindiğimiz www.hayhay.net sitemiz üzerinde Benzer konular yazmaya devam ediyoruz.

Arkadaşlar çoğumuz çeşitli forumlarda Avatar ( Kullanıcı Resmi ) kullanıyoruz. Bu bir nebze de olsa bizi yansıtan bir resim oluyor. Ben genelde forumlarda aynı kullanıcı adı aynı tanımlamalarla bulunuyorum. Bu da benim kimliğim gibi en nihayetinde. leblebi82 denildiği zaman benden başka bir yerde bulamazsınız :)

Neyse gelelim sadete Avatar yapmak için ne yapmamız lazım ? Benim gördüğüm bir sitede güzel avatar yapma şansımız var. Bu tarz çeşitli siteler olmakla birlikte bu sitede karikatürize avatar yapma fırsatı buluyoruz.

Adresimiz : http://www.faceyourmanga.it/faceyourmanga.php?lang=eng

Sayfaya girdikten sonra Create tuşuyla oluşturmaya başlıyoruz ve cinsiyet seçiyoruz. Ondan sonra gelen sayfada resmi yönergelerle otomatik çizmeye başlıyoruz. Son derece kolay. Son aşamada mail adresimizi yazıyoruz ve gönderiliyor. Bu avatarı istediğimiz yerde kullanabiliriz.

Çok yakında bir Avatar yapıp burada paylaşırım inşallah. Yada sizler yaptığınız Avatar resimlerini sayfa altında yorum kısmında paylaşınız.

Aslında konu başında verdiğimiz resim de örnek bir Avatar resmidir. Bakabilirsiniz.

“GÜZEL AVATAR YAPMA SİTESİ” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir