İçime Sinmeyen Temalar

Siz de dikkat etmişsinizdir hayhay.net açılalı çok olmadı ama şu bir gerçekki bu kısa sürede ilerisi için umut verir hale geldi. Fakat fark ettiğiniz üzere Wp kullandığımız sitede Default yani varsayılan şablonla bu günlerde yola devam diyoruz.

Neden varsayılan tema ile yola devam ediyoruz ? Bir türlü tema beğenemiyorum. Uğraşıp yaptırmak da istemiyorum. Çünkü eminim onun da beğenmediğim yönleri oalcak. Aslında çok beğenmez bir yapım da yok ama tema konusunda bir kere halledip bir daha bu konuya geri dönemk istemiyorum. Sırf bu yüzden sitemizde daha fazla yazı olmadığını söylemem yanlış olmaz sanırım. Çünkü bu mesele varken yazmak kolay değil.

Her neyse aslında plusturk teması ile bir müddet iyi gitmiştik. Ama temada bir çok eklenti vardı. Ayrıca eklentiler sorunlu olabiliyordu bazen. O tema eklentisiz olsa asla vazgeçmezdim. Bakarsınız tekrar döneriz. Ama özellikle ziyaretçi yorumları kısmında eklentilerden kaynaklanan hataların olmaması gerekir. Wp’nin avantajını onlarla dezavantaja çevirmek istemem. Çok da beğendiğim bir temaydı. O nedenle şimdi kullanacağım tema da benzer olmalı. Haydi hayırlısı bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir