Iphone 4 Kullanıcı Yorumları

Iphone 4 de ülkemize geldikten sonra bu alanda tatlı rekabet kullanıcıya da yansıyacak diye tahmin ediyoruz.

Bu arada benim gibi kullanıcı yorumlarına önem verenler olduğunu düşünerek bazı Iphone 4 Kullanıcı Yorumlarını buraya taşımayı uygun buldum. Çünkü özellikle kararsızlık yaşanıldığı anlarda  Kullanıcı Yorumları ürünler için referans olabiliyor.

iphone 4 alıp kullananlar çeşitli sitelerde görüşlerini paylaşmışlar ve bu ürünü düşünen kullanıcılar için de önemli bir çıkış noktası olarak görülebilir.

Iphone 4 ürünüyle ilgili r10 ve donanimhaber üzerinde birkaç yorum okudum. Burada kısmen değineceğim ama sanırım bu yorumlara yeni yorumları da ziyeretçilerimiz ekleyecek. Konu altından ekleyeceğiniz yorumlar belki de konuyla ilgili daha da bilgi sahibi olmamızı sağlayacak.

Gelelim yorumlarda gördüğüm birkaç noktaya ;

Öncelikle kamera çözünürlüğünün 5.0 mega piksel olması olumlu olarak değerlendirilmiş. Bazı kullanıcılar sol taraftan tutunca sinyal kesiliyor şeklinde bir  soruna değinmişler.

Geçtiğimiz günlerde bir forum kullanıcısı fiyatla ilgili yorumunda şu ifadelere yer vermiş ; “Ayrıca kadıköyde 1400-1600 arası 16gb siyah iphone bulmak mümkün.
Pasaport kaydı için, 1 ay içinde yurtdışından türkiye gelmiş birinin türkcell e telefola beraber gidip kayıt ettirmesi gerekiyor bukadar.”

Konuyla ilgili görüş belirtenlerden Hd video ve Iphone 4 hızı konusunda olumlu görüşleri görmek mümkün. Iphone 4 hız konusunda başarılı bulunmuş diyebiliriz.

Donanımhaber üzerindeki yorumlarda da ses kalitesi ile ilgili sorulara kullanıcılar genellikle olumlu cevap vermişler.

Tabiki yine de almayı düşünenler için en iyisi alışveriş sitelerinde ve forum sitelerindeki yorumları etraflıca incelemek olacaktır. Ayrıca İngilizcesi olanlar yabancı sitelerden de bilgi alabilirler.

Şimdi esas olarak bu bölümü Iphone 4 Kullanıcı Yorumlarına ayırdığımız için sayfa altına hem kullanıcılardan hem de kullanmayı düşünenlerden yorumları bekliyoruz. Umarım böylece birçok kişi faydalanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir