İSİM YAZMA

resimli isim yazma
resimli isim yazma

Daha önce internet kullanıcıları için yazdığımız ve resimli isim yazma, avatar yapma, şekille isim yazma gibi konularda yazılara hayhay.net üzerinde devam etme ihtiyacı hissediyoruz. Sizlerden daha fazla örnek vermemizi isteyen talepler gelebilir diye düşünüyoruz.

Daha önce sitemizde şurda Avatar Yapma ; http://www.hayhay.net/guzel-avatar-yapma-sitesi/ 

Şurada Resimli İsim Yazma ; http://www.hayhay.net/resimli-isim-yazma/

ve şurada Resimli İsimler ; http://www.hayhay.net/isim-yazma-resimli-isimler/  konularına değinmiştik. Şimdi bunlara benzer olarak genel bir İsim Yazma konusuna değinelim istedik.

İnternette forum v.s. gibi sitelerde kullanıcılar özellikle Avatar , imza gibi yerlerde kullanmak veya zevk amacıyla , hobi olarak bu tarz resimli isimler yapmak isteyebilirsiniz.

Şimdi birkaç servis hakkında yorumlarda bulunmak istiyorum. Bugünkü yorumlar daha çok resim değiştirme servisleri hakkında olacak. Hayhay.net sitemizi Sık Kullanılanlara eklerseniz veya Başlangıç Sayfanız yaparsanız yeni eklediğimiz konuları da takip edebilirsiniz.

İlk olarak hetemeel.com sitesinden bahsedeceğim. hetemeel.com sitesinde Einstein’a (Ünlü fizikçi) istediğiniz şeyi yazdırabilirsiniz. Önce hetemeel.com sitesine giriyoruz. Sonra Dynamic Images üzerine tıklıyoruz. Açılan sayfada çeşitli linkler çıkacak karşımıza. Burdan Einstein seçiyoruz. Diğerlerini de seçebilirsiniz. Mesela George Bush da var. Onla da ilgili resme yazı yazabilirsiniz. Her neyse Einstein seçince açılan Dynamic Einstein picture  sayfasında metin kutusuna yazımızı yazıyoruz ve açılan sayfada Preview Image deyip resmin yeni halini görüyoruz. Sonra da Save The Image diyerek kaydedebiliriz.  

Bu yazıda  bahsedeceğim diğer servis photofunia.com sitesi. photofunia.com adresine girdikten sonra karşınıza onlarca şablon gelecek. Bu şablonlardan bir tanesini seçtikten sonra açılan sayfada Gözat butonuyla bilgisayarınızdaki bir resmi seçiyorsunuz ve daha sonra oradaki şablona resminizin monte edildiğini görüyorsunuz. Hepsi bu kadar. İsterseniz kaydedin, isterseniz yayınlayın.

 

“İSİM YAZMA” üzerine 9 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir