İstanbul REstate 2010

Geçen sene krize rağmen 27 ülkenin buluştuğu, 1300’ü aşkın yerli ve yabancı kurumsal ziyaretçinin katıldığı ve 10 milyar dolarlık projelerin sergilendiği ISTANBUL REstate için 2010 yılı kayıtları başladı.

Bu sene 15-17 Haziran 2010 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Sergi ve Kongre Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan ISTANBUL REstate 2010 için 31 Mayıs’a kadar erken kayıtlarda indirim olanakları sunuluyor.

Türkiye gayrimenkul sektöründe önemli bir yere sahip olan GYODER’in marka haline getirdiği Gayrimenkul Zirveleri’nin onuncusu, ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı ile birlikte 15 – 17 Haziran 2010 tarihlerinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek. Ziyaretçi kayıtlarının başladığı ISTANBUL REstate 2010 için 31 Mayıs’a kadar devam edecek olan erken kayıt indiriminin yanı sıra, 3 kişi ve üzerindeki katılımlar için de indirim uygulanacak. GYODER üyeleri ise özel katılım fiyatından yararlanabilecekler. Katılım ücretlerine ilişkin ayrıntılı bilgi ve kayıt formu istanbulrestate.com adresinde yer alıyor.

Geçen sene Türkiye’de ilk kez Gayrimenkul Zirvesi ve Gayrimenkul Fuarını birleştiren ve zorlu bir yıl olmasına karşın büyük bir başarı elde eden ISTANBUL REstate 2009, yerli ve yabancı yatırımcı, finansör, proje geliştirici, değerleme ve danışmanlık şirketi, gayrimenkul yönetim şirketi, yerel yönetim, perakendeci-bayi ve basın mensubundan oluşan 1300’ün üzerinde kurumsal ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Ziyaretçiler ISTANBUL REstate 2009’da, 12 ülkeden 52 katılımcı firmadan toplam değeri 10 milyar doları aşan projeleri izleme imkanı buldu.

Bu sene hem ziyaretçi, hem stand katılımcısı olarak geçen senenin başarısının ardından daha yüksek bir ilginin olacağı tahmin edilen ISTANBUL REstate’in 5 yıl içinde dünyanın en önemli gayrimenkul platformu olması bekleniyor. ISTANBUL REstate 2010, katılımı kesinleşen Avusturya, Rusya, Gürcistan, Bulgaristan ve Romanya gibi ülkelerin belediyeleri ve önde gelen firmalarının yanı sıra Ortadoğu, Avrupa, BDT ülkeleri, Kuzey Afrika ve Akdeniz bölgelerinden çok sayıda gayrimenkul temsilcisini Türk gayrimenkul sektörü ile bir araya getirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir