KPSS İPTAL EDİLMELİ Mİ ?

Evet arkadaşlar bu kez sizlere soruyoruz. Kopya skandalı ile tartışılır hale gelen Kpss sınavı iptal edilmeli mi ? İptal edilmesini istiyorsanız sebepleri ile birlikte yorum olarak bu yazının altına yazmanızı istiyoruz.

Ayrıca Türkiye’de öğretmen atama sistemi hakkında neler düşündüğünüzü, sınavın iptal edilip edilmeme ihtimalini nasıl gördüğünüzü, sınavla ilgili düşünücelerinizi de paylaşmanızı istiyoruz.

Sınavın iptalini isteyenler bu yönde ne gibi çalışmalar yapacak , neler yapmalılar, burada ortaya atılan fikirlere göre ortaya çıkan düşünceler neler olacak merak ediyoruz.

“KPSS İPTAL EDİLMELİ Mİ ?” üzerine bir yorum

  1. tüm kpss e mağdurlarına gerçekten çok kızgınım y abir insan bu kadar sesiz kalmamalı göz göre göre hakımız yiyiliyor hala susuyoruz. bence hepimiz birleşmeli ankaraya meclise kadar yürümeliyiz bu kadar haksızlığa katlalanmamalıyız yeter artık. hakımızla kazanalım diyoruz ama nerde kopya çeken çekene hemde sistemli bir şeklde..arkadaşlar persnel genel müdürü okulumuza gelmişti kpss de kopya çekildğini söyledim beni yalanladı etrafındaki kadrolu öğretmenler hemde meslektaş olacağımız kişiler şimdi görsünler duysunlar utansınlar nasıl kopya çekildiğini ama utanacaklarını sanmıyorum çunku olan maaşsızlara oluyor ya biz kpss mağdurlarına neyse çok doluyum allah cezalarını versin bu mağdurlara sebep olan kimseye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir