KPSS VİDEO DERSLERİ

 

İnternette sörf yaparken dalgaların arasında birşey dikkatimi çekti :)

Acaba Öss ve Kpss konuları video anlatımlarını nette düzenli bir şekilde bulmak mümkün müdür diye düşünürdüm. Hatta Tarih alanıyla ilgili olarak kendim çalışma yapmayı düşünmüştüm. Tam bu düşüncelerimin ve ders çalışmamın gerektiği bir anda videodershane.com sitesi karşıma çıktı.

Gerçi tam olarak videoları detaylı seyretme imkanı bulmadım ama sonuçta bilgileri karşılaştırma imkanı elimizde. Hem videolara bakıp hem de elimdeki kaynaklarla Kpss çalışmak istiyorum.

Aslında bazı arkadaşlarla bir araya gelip Kpss Tarih Video Dersleri, Kpss Coğrafya Video Dersleri, Kpss Vatandaşlık Video Dersleri, Kpss Anayasa Video Dersleri, Kpss Eğitim BilimleriVideo Dersleri, Kpss Matematik Video Dersleri gibi dersleri video görüntülü bir şekilde oluşturabilsek çok faydalı birşey ortaya çıkar.

Bunun için de zaman lazım tabiki.  Şimdilik kendi alanımla ilgili eksik gördüğüm Kpss Tarih derslerini bu sitede yayınlamaya başladım.  Tarihonline.com adresinde sırayla 2010 Kpss’ye kadar dersleri bitirmeyi düşünüyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir