Olimpa AVM Başakşehir’de Açıldı

Başakşehir’in ilk ve tek alışveriş merkezi Olimpa AVM, İstanbul Başakşehir’de 45 milyon dolar yatırımla hayata geçirildi.

FUZUL Yapı tarafından yapılan Olimpa AVM, ilçeye ve bölgeye itibar kazandıracak 40 milyon dolarlık büyük bir yatırım.

Benim de gelen bir e-maille haberim oldu Olimpa Avm’den.

Fakat internette çok detaylı bilgi bulmak mümkün değil Olimpa Avm ile ilgili.

Bu nedenle birçok sitede tekrar edilmiş olan bilgileri bulabildim ve buraya da o bilgileri derleyip ekleyebiliyorum ancak.

Altı katlı olup bünyesinde 68 adet mağaza bulunduran AVM, tedarikçileriyle birlikte bin 500 kişiye istihdam sağlıyor.

Projeyi hayata geçiren Fuzul Şirketler Grubu Başkanı Mahmut Akbal, “Başakşehir, çok çocuklu orta ve ortanın üzerinde gelire sahip nüfusuyla gelişmeye çok açık. Biz boşluğu gördük ve 50 milyon dolarlık yatırımla porjeyi tamamladık” dedi.

Büyüklükleri 14 ile 400 metrekare arasında değişen mağazaları, 1350 metrekare büyüklüğündeki hipermarketi, fastfoodları kafeteryaları, sinema salonları, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, mescit ve diğer sosyal aktiviteleriyle, 14 bin metrekare alandan oluşan ve 350 araç kapasiteli, açık ve kapalı otoparkları, yürüyen merdivenleri, modern ve hızlı asansörleri, merkezî kamera ve müzik sistemi, etkin danışma hizmetleri, güvenlik, temizlik, sürekli bakımlı dış bahçe ve meydanları, otomatik yangın söndürme, son teknoloji ısıtma ve soğutma sistemi, planlı mağaza karması ile OLİMPA AVM, Başakşehir’de ticari hayata bakalım neler katacak ?

Olimpa Avm Nerede ?

Olimpa AVM’nin adresi şöyle ; Başakşehir Mah. Erdem Beyazıt Cad. No:5, 1. Etap yanı Başakşehir/İSTANBUL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir