OUTLET 12 AÇILIYOR

outlet12
outlet12

Avrupa Alışveriş Merkezleri Pazarlama Tekstil ve İnşaat A.Ş. tarafından Çorlu’da inşa edilen ‘Outlet 12’ alışveriş merkezi, 17 Eylül’de açılacak.

16 bin metre karelik alana sahip olan Outlet 12 , Trakya’nın en büyük outlet alışveriş merkezi olacak.

Yazılanlara göre normalde outletlerde ürünlerin yüzde 70’inin outlet, yüzde 30’unun ise sezon malı olduğunu, Outlet 12’de ise sezon malı sattırılmayacağını belirtebiliriz.

Bu proje ile 800 kişinin istihdam edilmesi öngörülüyor. OUTLET 12 , 17 EYLÜL 2009 tarihinde Çorlu-İstanbul istikametinde Önerler Köyü Kavşağında açılacak.

Outlet 12’de çalışma saatleri de verimliliği arttırmak için 11:00 ile 21:00 arası olarak belirlenmiş. Yani bir saat geç açılıp bir saat erken kapanarak enerji ve çalışanlar açısından verimlilik sağlanmış olacak. Tasarrufla ilgili en önemli kazançlarından birisinin Outlet 12’nin tek katta hizmet vermesi olarak gösterilebilir.

75 mağazayla hizmet verecek olan Outlet 12’de markaların, mağazalarını anahtar teslimi alabilecekler. Mağazalarda kullanılacak tüm malzemeler aynı tarz ve dizayna sahip olacak. Mağaza logoları hariç dışarıdan bakıldığında her mağaza aynı konsepti taşıyacak. Konsept, Avrupa Alışveriş Merkezleri Pazarlama Tekstil ve İnşaat A.Ş. tarafından oluşturuldu ve inşa edildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir