Pegasus Bilet Fiyatları

2010 Şubat ayını bitirdiğimiz şu günlerde Pegasus firması Uçak Bilet Fiyatlarını sitemzide incelemeyi uygun gördük. 2010 yılının ilk dönemi itibariyle bakalım Pegasus Bilet Fiyatları nasıl oluşmuş.

Öncelikle genel olarak uçak firmaları hakkında edindiğim bir tecrübeyi paylaşmak istiyorum. Şu ana kadar tecrübelerimle gördüğüm kadarıyla uçuş tarihine yakın yapılan bilet alımları biraz daha pahalıya gelebiliyor. O nedenle çevreme uçuş tarihinin belli olduğu zamanlarda biletlerin en erken şekilde alınmasını tavsiye ediyorum. Uçuşa az zaman kala bileti almaktansa önceden bileti almak daha ucuza gelebiliyor.

Şimdi bakalım Pegasus firmasında 27 Şubat 2010 itibariyle fiyatlar nasıl görünüyor.

Yaptığı kampanya ve yeniliklerle kendinden söz ettiren Pegasus Havayolları’ndan karşılıklı İstanbul-Basel, İstanbul-Zürih ve İzmir-Basel uçuşları için Şubat ayı boyunca biletlerini alan, 1 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında herşey dahil 111 Euro’ya seyahat edecek.
Mart sonuna kadar devam edecek ve kontenjanla sınırlı olan seferlerin biletleri ve detaylı bilgileri Pegasus’un web sitesi flypgs.com , çağrı merkezi 444 0 737 ve Pegasus bilet satış acentelerinden temin edilebiliyor.

Yine Pegasus internet sitesinde yazılanlara göre 26 Şubatta satışa açılacak yeni kampanya ile Pegasus misafirleri flypgs.com’dan alacakları biletle mart sonuna kadar yapacakları yurtiçi uçuşlarda herşey dahil sadece 39.99 TL’ye seyahat etme imkanı buluyor.

Uçmanın kolay yolu Pegasus’un yepyeni kampanyası ile biletini hemen alanlar, mart ayı sonuna kadar tüm yurt içi uçuşlarının her şey dahil 39.99 TL’ye gerçekleştiriyor.

Kampanya ile Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon, Van şimdi tüm Pegasus misafirlerini ağırlıyor. Kontenjanla sınırlı kampanyanın tek yön, yurtiçi direkt seferlerde geçerli fiyatı herşey dahil 39.99 TL.

Tabi bu kampanyaları Pegasus internet sitesi flypgs.com’dan daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir