RESİMLİ İSİM YAZMA

İnternette birçok kişi Resimli İsim Yazma servislerini arıyor. Bu yazımızda onlara yardımcı olabilicek bazı İsim Yazma sitelerinden bahsetmek istedim.

Konuyla ilgili yorumlarınızı sayfa altında yapabilir ve benzer yazılara www.hayhay.net üzerinde ulaşabilirsiniz. Buna benzer yazılar mümkün oldukça sitemize ekleneceği için sitemizi takip etmenizde fayda görüyorum.

 

Şimdi Resimli İsim Yazma konusuna değinelim.

Bu konuda size vereceğim ilk servis Cooltext.com Sitesi..

cooltext.com sitesinde size verilen şablonlarla hareketli veya hareketsiz yazılar yazabilirsiniz. İsterseniz bir tane beraber deneylim. Önce cooltext.com sitesine giriyoruz. Choose a Logo Style başlığı altında çeşitli şablonlar göreceğiz. O şablonlardan bir tanesini seçiyoruz ve yeni açılan sayfada yazımızı, rengini, yazı karakterini, arka plan rengini belirliyoruz ve bunları yaptıktan sonra Render Logo diyoruz. Artık şekilli resmimiz hazırdır.

Yukarıda anlatılan gibi sadece yazı değil de herhangibir resme fotomontaj gibi isminizi yazmak istiyorsanız, yani kumsala , formaya veya başka bir materyale sanki gerçekte varmış gibi yazı yazmak istiyorsanız imagechef.com sitesini önerebilirim.

İsterseniz imagechef.com sitesini örnek olarak birlikte deneyelim. Önce siteye giriyoruz. Eskiden İngilizce idi bu site. Şimdi Türkçe versiyonu ile açılıyor. İsterseniz üye de olabilirsiniz. Siteye girdikten sonra Tam aradığınız şeyleri bulun. Yüzlerce şahsa özel model seçeneği ve Katalogo tara ifadelerini sayfa ortasında göreceksiniz. Katalogdan kendinize uygun bir model seçiyoruz. Ben Plaj seçtim. Seçimi yapınca açılan yeni sayfada Cümlenizi buraya yazın ifadesi altına ne yazmak isterseniz yazın. Önizleme deyince resim ortaya çıkıyor. İsterseniz kaydedin , isterseniz ordaki simgelerle paylaşın. İşte bizim yaptığımız resim ;

 

 

 

 

 

hay hay
hay hay

 

 

 

 

“RESİMLİ İSİM YAZMA” üzerine 5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir