Rıdvan Dilmen Şike İddiasını Yalanladı

Ntv’nin canlı yayınında Güntekin Onay’dan izin alarak programın ilk birkaç dakikasını kendisiyle ilgili iddilara cevap vererek kullanan Rıdvan Dilmen gazetelerdeki şike iddilarını yalanladı.

Gerçi ben zaten bu tarz iddilara hiç inanmamıştım ama Rıdvan hocayı da hiç böyle görmemiştim. Anlaşılan o ki bu tarz iddilar kendisini bir hayli üzmüş. En önemli noktalardan birisi de ailesinin üzülmesi nedeniyle yıpranmış olarak gördüm kendisini.

Rıdvan Dilmen “Hayatımda en nefret ettiğim şey bu. En çok üzerinde durduğum pis bir olayla ilgili” gibi ifadeleri kullanırken iddilarla ilgili olarak bu olayı “Pislik” ifadesiyle birkaç kez tanımladı.

Pazartesi sabahı Sarıyer Savcılığı’na giderek kendi kendisini ihbar edeceğini söyleyen Rıdvan Dilmen, haberi yayınlayan gazetecilere rest çekti.

Rıdvan hocanın bir ara oldukça duygulandığını ve gözyaşlarını zor tuttuğunu hissettim. Bu konuda oldukça üzülmüş. Ama Güntekin Onay’ın da ifade ettiği gibi Rıdvan hocanın böyle bir işin içinde olmayacağını zaten çoğu kişi bilir.

Bir ara kameralara dönüp iddia sahiplerine hitaben konuşan Rıdvan hocanın bu durumu da kendisiyle ilgili bir ilk oldu bence. İnşallah Rıdvan hoca bir daha böyle sinirlenmez ne diyelim. Şimdiden geçmiş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir